072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

הזמנת זר מתוק

זר מתוק – מתנה מתוקה

זר מתוק הוא אחת האפשרויות להביא מתנה לאדם קרוב. זר מתוק מורכב משלל דברי מתיקה. אפשר להזמין זר מסוג מסוים של דבר מתיקה כמו סוכריות גומי, מרשמלו או קוביות שוקולד. זר מתוק  יכול להיות העתק מדויק של זר פרחים או זר פירות. אין שוני אלא בחומר הגלם. לעיתים זר מתוק נראה כאילו היה עשוי מחתיכות פלסטיק למרות שהוא אכיל. לאור הקמפיין להורדת סוכר ודברי מתיקה הופך משלוח זר פירות למקובל ביותר למרות שדברי המתיקה עדיין קיימים בשוק המתנות. החנויות אצלן אפשר לעשות הזמנת זר מתוק הן בדרך כלל חנויות לממכר ממתקים באופן כללי ונוסף להן עוד נתח מכירות.

זר פירות בריא יותר מן הסתם מזר מתוק אבל נראה שלשניהם יש שוק והדרישה לשניהם היא בעיקר לימי הולדת, ימי נישואין או בחגים.  בחגיגות בר/בת מצווה אפשר למצוא בבר המתוקים גם זרי מתוקים, שהילדים מאוד אוהבים.

זר מתוק – מענה לכל אירוע

לפעמים אין פתרון טוב יותר למתנה והזמנת זר מתוק היא המתנה המושלמת. כדי להפחית מהנזק של דברים מתוקים כדי להזמין זר מתוק מדברים שיותר מזינים ופחות מלאים בסוכר. הזמנת זר מתוק מתאים למשלוח למשפחה בה יש ילדים ובני נוער. הזמנת זר פירות מתאים לכלל הציבור. אפשר לעשות משלוח זר פירות לאנשים מבוגרים שיש להם כל מה שהם צריכים ורוצים לפנק אותם. לקוחות רבים מבצעת הזמנת זר מתוק כמתנת יום הולדת למישהו קרוב ואהוב. אפשרות לעשות הזמנת זר מתוק באמצעות ביקור ישיר בחנות או באמצעות אתר האינטרנט של החנות. בדרך כלל יש באתר האינטרנט קטלוג לזרים מתוקים עם עלות כל אחד מהם.

משלוח זר פירות מתאפשר גם באופן ישיר בחנות או באינטרנט וגם הוא מצריך קביעת סוגי הפירות וצורת הזר. יש אפשרות להכין זר פירות בדיוק כמו זר פרחים וזר מתוק. גם את הפירות אפשר לתקוע על גבי שיפוד וכל השיפודים יהיו מאוגדים כאחד. כמו גם הזמנת זר מתוק כך גם הזמנת זר פירות אפשר לשלב עם מוצרים נלווים. לפעמים מצורפת בובה בדמות דובי או חיה כלשהי.

הזמנת זר מתוק


נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם