072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

ירקות ופירות אורגניים עד הבית

אוכל בריא יכול להיות נגיש  

בשנים האחרונות חל מעבר של אכילת אוכל בריא ושמירה על בריאות הגוף. המלצות רבות שמפורסמות במדיה האלקטרונית ובעיתונות הכתובה הביאה משפחות רבות לעבור לירקות ופירות אורגניים. כאלה שלא עוברים ריסוס, הירק האורגני גדל בשיטה כזו שהוא מגיע כמעט מוכן להיכנס לסיר הבישול.

לרוב הירק מוכנס לשקיות ניילון בניגוד לירקות רגילים. למרות שעיבוד ירקות ופירות אורגניים יקר יותר לחקלאי מאשר גידול רגיל ועלותם ללקוח גבוהה לפעמים פי שניים או שלשה מאשר ירקות לא אורגניים, יש מעבר של אנשים רבים לצרוך אותם. קיימת גם דרישה במסעדות ובתי קפה לירקות אורגניים ולכן יש מסעדות רבות שתפריט שלהן יש סלטים עם מרכיבים אורגניים בלבד. יותר חקלאים עברו גדל תוצרת אורגנית ורבים דואגים להעביר ירקות ופירות אורגניים עד הבית. כלומר שיווק ישיר מהחקלאי לבית הלקוח.

היום קל למצוא אוכל בריא במהירות

לקוחות רבים פונים באופן ישיר לחקלאי כדי שזה יספק להם סל ירקות אורגניים עד הבית ללא תיווך דבר שמוזיל את הסחורה. עלות המשלוח של ירקות ופירות אורגניים עד הבית אינו שונה מכל עלות של משלוח תוצרת חקלאית אחרת משדה של החקלאי לבית הלקוח. מה שנקרא שרות מהשדה למטבח.

סל ירקות אורגניים עד הבית זוהי דרך מקילה על הלקוח שלא צריך להגיע לחנויות הטבע ולעמוד בתור, לשנע את הקנייה הביתה בעצמו. חסכון בזמן ובמאמץ. היתרון של הגעת סל ירקות אורגניים עד הבית הוא בכך שהחקלאי יביא לביתו של הלקוח רק סחורה סוג א' וסחורה טרייה בעוד שבחנות אפשר למצוא גם ירקות ופירות מיום קודם.

אוכל בריא: לא סתם טרנד

שפים רבים עברו לבשל עם ירקות אורגניים. יותר מסעדות מזמינות ירקות ופירות אורגניים עד הבית במקרה הזה עד המסעדה.  סל ירקות אורגניים עד הבית או המסעדה הפך להיות דרך יעילה לרכישת המוצרים הללו.

לאחרונה נפתחו קורסים ברחבי הארץ המלמדים את רזי הבישול ירקות ופירות אורגניים. אפילו יצאו ספרים בתחום הקולינריה עם מתכונים לסלטים ומאכלים מירקות אורגניים. היקף המתכונים גודל כל הזמן והרבה מתכוני בישול חדשים יצאו לשוק.

ירקות ופירות אורגניים עד הבית


נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם