072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

ירקות חתוכים להגשה

ירקות חתוכים להגשה

אין זה סוד שאנחנו נמצאים בעידן של אוכל בריא, אנשים רבים מעדיפים להניח בצד הרגלים ישנים של צריכת אוכל מתוק או אוכל שמן והם עוברים לצרוך מזון טרי, בריא וטעים. ומה יכול להיות יותר בריא מירקות ופירות?

לכן אנחנו יכולים לראות, כחלק מאותו מעבר מדובר, לא רק שימוש פרטי הולך וגובר בירקות ופירות אלא גם שימוש אחר בהם, למשל, אנחנו יכולים לראות באירועים רבים, הן פרטיים והן עסקיים, ירקות חתוכים להגשה וכן פלטות פירות שונות שמוגשות בעיצוב יפה ומעניין, אנחנו יכולים לראות מארזים לטו בשבט שכוללים מלבד פירות יבשים גם ירקות ופירות רגילים ועוד מגוון רחב של דוגמאות.

הרעיון הוא מאוד ייחודי ומרשים, לא רק בגלל שמדובר באקט של בריאות ותזונה נכונה אלא מעבר לכך, מדובר על פלטות צבעוניות, עם פירות וכן ירקות חתוכים להגשה בצורה מאוד מרשימה עד שלעיתים חבל מאוד לאכול מהן, הרי זה כל כך יפה שחבל להרוס את המבנה של הפלטה.

כפי שניתן לראות בפלטת ירקות תמונות אשר מופיעות במקומות שונים, הפלטה כוללת את כל ירקות העונה, החל מעגבניות, מלפפונים, קישואים, תירס, כרוב ועוד מגוון רחב של ירקות בשלל צבעים. כמובן שכל הירקות מונחים בצורה ייחודית, כך שניתן לראות את כולם, אחד ליד השני. לכך יש להוסיף את העובדה, שדרך כלל מדובר בכמות ירקות מאוד גדולה שיכולה לספק מספר אנשים.

השימוש בירקות חתוכים להגשה מתבצע כאמור באירועים שונים, החל מאירועים פרטיים כמו חתונות, ימי הולדת, בר מצווה ועוד, וכן באירועים עסקיים. אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וניכר בפלטות של ירקות חתוכים להגשה במסיבות חברה, מסיבות השקה, מסיבות ללקוחות ועוד. הרבה פעמים פלטות אלו מחליפות את השימוש בקייטרינג וכן ביחד עם פלטות פירות, הן מאפשרות לאורחים ליהנות גם מאוכל רגיל וגם מקינוחים. זאת כמובן בהנחה והפלטות כוללות מגוון רחב של ירקות ופירות.

חשוב לומר עוד, שבלא מעט אירועים משלבים עם פלטות אלו, פלטות נוספות של אוכל קליל ובריא, ובכך מאפשרים לאורחים ליהנות ממגוון רחב של אוכל מסוגים שונים.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אל חברת סלסלה לקבל מידע נוסף אודות פלטות ירקות חתוכים להשגה וכן בשביל לקנות מארזים לטו בשבט או לאירועים שונים. אפשר לפנות אלינו עוד היום דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 

נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם