072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

כיבוד בריא לישיבות

כיבוד בריא לישיבות

פגו הזמנים בהם אירוח בישיבות נדרש להיות אירוח כיד המלך, בדומה לאירוע חתונה או ברית. בצבא היו מגישים בורקסים, קוראסונים וכמובן ערגליות, ובעולם האזרחי הוסיפו מיני רקיקים ותופינים מכל הבא ליד, כל המרבה לכאורה הרי זה משובח. כל ישיבה הייתה בסדר גודל ההכנסה הקילוקלורית היומית הממוצעת, והדפה כל אפשרות לשמירה על משקל ועל אורח חיים בריא.

המעבר לתזונה בריאה גם באירוח:
בשנים האחרונות – עם הופעת השיח הציבורי התזונתי, והמודעות ההולכת וגוברת לקשר בין איכות חיים ובריאות, לבין שמירה על אורח חיים הולם בתזונה ובפעילות ספורטיבית, הלכה וחלחל ענן התובנות המתבקש, שדורש להפחית, להמעיט ואף להעלים את עדר הרעות החולות, ולהחליף את האירוח הוולגרי, המרגריני, נוטף שומן הטרנס, באוכל אמיתי, המתאים מימים ימימה לגזע האדם.

את החטאים והחריגות הקולינריות אפשר להמשיך במרחב הפרטי, ולהותיר את המרחב הציבורי כמיצג ומזין ונעים לא פחות מבעבר.

כיבוד בריא לישיבות – אפשרויות שונות:
וכאן אנו מתוודעים לכל נרחב של אפשרויות, כשבמקרים רבים בחיים יתגלה לנו כי הגישה הנכונה ביותר היא זו הטובה לחיך מצד אחד, ומאידך מאזנת ומשלבת בין שלל גישות בריאות, ולא מתמקדת בתזונה מונוטונית חד גונית, משעממת לחך ומעייפת את העין. עדיף לשלב בין היתרונות שבירקות ופירות, מטבלים ורטבים בריאים, פחמימות דגניות בריאות וכדומה, ולא לבחור ולכפות על הציבור רק אחד מהם.

לא חייבים לפתוח בגישה טהרנית ואפשר בהחלט להשאר עם אפיפיות ומיני מאפה, כל עוד הם למשל מקמח מלא או שיפון מלא, סוכר חום, מחולקים למנות קטנות, ועשויים בטוב טעם ולא נוטפי שומן ומתיקות.

בתחום השתיה על המים והסודה לתפוס מקום מרכזי, בצד השתיה החמה כתה וקפה, ואליהם אפשר להוסיף מיצים טבעיים סחוטים ובריאים, וגם הם במנות מדודות ולא בקונטיינרים מסחריים.

אין ספק שבסופו של יום הכיבוד האולטימטיבי, הצבעוני ביותר והמושך ביותר לעין, והבריא ביותר הוא שילובים שונים של ירקות ופירות: מגוון ירקות חתוכים בצורות שונות ומעניינות, כך גם עם הפירות במנעד רחב, וכמובן פירות יבשים, גרעינים ופיצוחים בריאים בטוב טעם מסוגים שונים.
 

נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם