072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

משלוח פרחים בשבת

טו בשבט הגיע – זמן לחגיגות!

בהתאם לחוק העבודה במדינת ישראל לא ניתן  לקיים מסחר בשבת אלא באישור מיוחד. רוב חנויות הפרחים אינם פתוחות בשבת. ישנן מגדלי פרחים  שבאמצעות הזמנה בטלפון דרך אתר האינטרנט שלהם עושים משלוח פרחים בשבת, ועלות המשלוח יקרה יותר מאשר באמצע השבוע.

מה קורה בשבת?

לעיתים קורה וברגע האחרון יש צורך בזר פרחים והחנויות סגורות לרגל השבת. ניתן למצוא משווקי פרחים בשבת באתרי האינטרנט שבהם יש קטלוג מפורט של סוגי הפרחים וסידורי הזרים עם עלות כל אחד מהזרים. הרבה פעמים משלוח פרחים בשבת נעשה כשהולכים לבקר מישהו שמאושפז בבית חולים.

ומה קורה בימי החגים?
מארזים לט"ו בשבט נמכרים בכל ימות השנה וגם הרבה זמן לפני מועד החג וזאת משום שרוב הפירות הנכללים במארזים הם פירות יבשים או פיצוחים. לקראת החג עצמו גובר הביקוש. בכל חנויות הפיצוחים והפירות היבשים ניתן למצוא מארזים לט"ו בשבט במחירים שונים לפי גודל המארז.

יש צורות שונות של מארזים ובכלים שנים. מארזים לט"ו בשבט נרכשים, בנוסף למשקי הבית, גם על ידי וועדי מפעלים המעניקים אותם לעובדים לכבוד החג, גני ילדים ובתי ספר שעורכים סדר טו בשבט. או מחלקים לילדים שקיות עם פירות החג לאחר הנטיעות. יתרון מארזים לטו בשבט על קניית פירות יבשים בתפזורת,  לצורך הברכות על פירות הארץ הוא בכך שבכל מארזים לטו בשבט הם בדרך כל כלים המיועדים למספר סוגים של פירות והם מסודרים כך שאפשר לעשות את הברכות ישירות מהמארז.

את הנותר אפשר לנצל לקינוחים, בישול ואפייה. בתקופת טו בשבט מחירי מארזים לטו בשבט יורדים וזאת בעיקר משום הגברת הקניות והשפע שיש. זו הזדמנות טובה למילוי המלאי בבית.

איך זה עובד?
משלוח פרחים בשבת כמו מארזים לטו בשבט הם פתרון למי שמוזמן להתארח ולא יודע מה לקנות למארחים. פרחים ופירות יבשים תמיד מתאימים וכולם אוהבים. הפרחים נשלחים במכוניות מצוננות וזאת כדי לשמור על רעננות הפרחים. בנוסף אפשר לצרף למשלוח פרחים בשבת גם מוצרים נוספים כמו יין, דבש, שוקולד קפה ועוד. בזמן ההזמנה אפשר להכתיב את הברכה מבוקשת וזו תצורף למשלוח הפרחים.
 

משלוח פרחים בשבת


נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם