072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

מתכונים למיצי פירות מרעננים

מתכונים למיצי פירות מרעננים

אחת הדרכים המהירות ביותר להכניס את הגוף לסחרור בריאותי, מזין וטעים, במקביל או בזמן השהיה מפעילות ספורטיבית ומשטר תזונה נוקשה, הוא בפשטות לסחוט לעצמכם כוס מיץ פירות או ירקות, או עדיף שניהם גם יחד.

מיצים טריים נספגים בגוף בקלות ובמהירות יותר מכל מזון אחר, הם אינם מזיקים כמזונות המעובדים, ומנגד בעלי ערכים תזונתיים גבוהים ואידאליים, ויטמינים שגופנו איננו יודע לייצר, מינרלים, סיבים תזונתיים, במקום עוד חלבון ופחמימה מעובדים.

להלן מספר מתכונים למיצי פירות מרעננים:
מתכון ראשון לבריאות ולשתיה:
מתכון ראשון: כמה שעות לעיסת גזר מקבילות לשתיית כוס מיץ גזר אחת, מאתיים חמישים מיליליטר של מיץ מתוק וטעים? לשם כך נחוץ באגס באני אחד או לחילופין האדם שיסכים ללעוס בסבלנות ובכאבי פה ולסת שישה גזרים, וזאת עוד לפני אפשרויות הגוון העצומות כערבובו עם פירות אחרים  כגון תפוז או תפוח או סלק, וכמובן עם ירקות כסלרי, ועשבים שונים כנבט החיטה.

היתרונות שבשילוב ירקות וצמחים למיץ פירות
האמור בשורות האחרונות הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג בחזרה את היתרונות העצומים שבסיבים התזונתיים בפירות. לכאורה נעלמים היתרונות הללו במיצי פירות, היות שבאלו אנו מסתפקים בעסיס ומותירים את הסיבים בקליפה ובשקיות המיץ. הפתרון הוא, כאמור, בערבוב הפירות ושקשוקם יחדיו עם הסיבים התזונתיים שבירקות שלמים כתותים וקצוצים  פנימה, ובצמחים ועשבי תבלין: סלרי או ג'ינג'ר, כוסברה, פטרוזיליה, וכמובן נענע, הם טעם אידאלי להוספה.

מתכון שני לשתיה ולבריאות:
כך למשל ניתן למתכן לעצמנו משקה טעים ובריא של תות-פוח, הוא שילוב תות ותפוח. מתחילים בשטיפת התפוחים, קליפתם וחיתוכם כך שיתאימו להכנס למכונת הסחיטה. עדיפים כמובן תפוחים אורגניים בהם אפשר להשתמש בקליפה לאחר שטיפה, או רגילים לאחר קרצוף במים, לימון ועוד. מוסיפים את התותים לאחר הסרת העוקצים, מוסיפים מיץ לימון או ליים, וסיימנו.
 

נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם