072-33-80-411
רוצים לבצע הזמנה? חייגו

קערת פירות מעוצבת

קערת פירות מעוצבת – כדי להראות שאכפת לכם
מי מאתנו לא עמד בפני הדילמה איזו מתנה לקנות לאירוע שהוזמנו אליו. לא אחת המזמין אינו נמנה עם חוג החברים הקרוב אלינו אלא הוא מתחום העסקים ואין לנו מושג מה תחום ההתעניינות של המזמין. אחת האפשרויות שקיימת בשוק המתנות בשנים האחרונות היא להביא פירות מתנה.

חנויות רבות בתחום מכירת פירות נפתחו ולקוחות המעוניינים בכך יכולים לבחור את  מה שמוצא חן בעיניהן. בנוסף אפשר למצוא בחנויות אלו מתנות נוספות כמו קערת פירות מעוצבת, מגשי פירות ועוד. ישנן לקוחות שרוצות להשקיע במתנה ובוחרים לרכוש קערת פירות מעוצבת ובתוכה ממלאים בפירות. ללקוח המעדיף לרכוש מארז פירות יש אפשרות לבחור בין מספר גדלים וסוגי פירות שונים.

ההבדל בין אז להיום
בעבר לא היה נהוג להביא פירות מתנה. נהוג היה להביא שוקולד, פרחים, עציץ או אביזר לבית. בשנים האחרונות השתרש מנהג של הבאת פירות במתנה. זוהי מתנה שיכולה להתאים לכל אחד לכל מטרה בלי שום הבדל.

קערת פירות מעוצבת מביאים לרוב כמתנה לחנוכת בית, לפתיחת משרד או עסק. פרחים ועציץ דינם לנבול לאחר תקופה קצרה, קערה יכולה לשמש לכיבוד דברים רבים ולא רק לפירות. למשקיענים שבנינו יש אפשר לשלב קערת פירות מעוצבת עם מארז פירות תוך בחירת הפירות שיהיו במארז. מתנה הולמת לשלוח כמתנה ללקוח, הבעת תודה או כמתנת פיוס.

מתי ואיפה קונים סלסלת פירות?
המבחר הגדול של פירות שיש בארץ עונתיים ורב שנתיים, טרופיים ולאורך כל השנה פירות יבשים, מאפשר ללקוח לבחור את הפירות האהובים עליו ולשלבם במשלוח המתנה. מארז פירות פרי הדר ניתן שלוח לחו"ל. לקראת ט"ו בשבט חלה עליה גדולה במשלוח פירות מתנה.

רבים משלבים פירות טריים, פירות העונה ביחד עם פירות יבשים ופיצוחים ושולחים לאוהביהם קערת פירות מעוצבת המכילה את כל הטוב הזה. לכל אחת מהחברות העוסקות בתחום פירות מתנה והאביזרים הנלווים יש אתר באינטרנט בו מפורסם קטלוג של כל המוצרים שניתן לרכוש דרכם. ליד כל אחד מהמוצרים יש מחיר. לקוח שרוצה לחסוך בזמן יקר יכול להזמין באמצעות הטלפון, מתוצרת החברה, והמוצר ישלח ישירות על פי המען הנדרש.

קערת פירות מעוצבת


נשמח לעמוד לרשותכם
שלחו מייל dadovisa@gmail.com

התקשרו עכשיו 072-33-80-411
או שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם